12.3.14

first order from iHerbאלוהה חברים!

מי שעוקב אחריי באינסטגרם ובפייסבוק בוודאי כבר נתקל בתמונה הנ"ל שבה אפשר לראות את ההזמנה הראשונה שלי מiHerb.
למי שלא מכיר אספר בקצרה שבאתר הזה יש באמת פשוט ה-כ-ל. יש כאן תוספי מזון, ויטמינים, מוצרי איפור, טיפוח, מוצרים לאמבטיה, מוצרים לתינוקות וילדים ואפילו אוכל (ובהזמנה הבאה אתם בוודאות תראו כאן סירופ מייפל אמיתי!). האתר עצמו לא ממש קל לתפעול, יש לו עיצוב מיושן ומסורבל אבל באמת שקצת נבירה בו (או בהמלצות מהאינטרנט) תשתלם לכם.
המוצרים באתרים אורגניים וטבעיים ואם אני לא טועה, הכל שם גם לא נוסה על בע"ח (ואם אני כן טועה אז הרוב שם לא נוסה על בע"ח וכל המוצרים שהיו ברכישה שלי כמובן, לא נוסו על בע"ח) ובנוסף, המחירים משתלמים ביותר.

Aloha my friends!

the followers in my instagram and facebook will provably recognize this photo - in this photo you can see my first order from iHerb.
for the one who don't know the site i'll tell shortly that you have seriously EVERYTHING inside. you have supplements, vitamins, makeup, beauty products, bath products, baby&kind's stuff and even food (in my next order you will see a REAL maple syrup).
the site in not realy easy to handle, the design in a bit old but if you dig a little in the site (or read recommendations on the net) it will be worth it.
the products on the site in all organic and i'm not sure but i think that all the products are never been used on animals and the prices are awesome!  

אז נתחיל עם מה שגרם לי באופן סופי להחליט שאני חייבת להזמין משם - מברשות של ריל טכניקס.
המותג שייך לסמנתה צ'יפמן, מאפרת ויוטיוברית מוכרת (אחת מהצמד pixiwoo) והמברשות שלה הם שם דבר ברשת ואין יוטיוברית/בלוגרית איפור שלא המליצה בחום על המברשות.
אני ממליצה למי שמתעניינת באיזו מברשת שווה ואיזו פחות להיכנס לפוסט(ים) המצויין(ים) שפירסמה טל פלג בבלוג שלה.


so we start from the thing that confirm to me that i HAVE to make an order from this site - a REAL TECHNIQUES brushes.
this brand made by Samantha Chapman - a makeup artist, she have the channel PIXIWOO on youtube with her sister and everybody's talking about those brushes- and so far i saw only good things.
אז אני הזמנתי את סט מברשות הפנים core collection שנראה בהתחלה ככה:

so, i ordered the CORE COLLECTION, first look like this: 


והיום כבר נראה ככה:

and today look like that:אז מה יש לנו בסט?

BUFFING BRUSH


מברשת מצויינת! אני משתמשת בה להנחה של מייקאפ והיא פשוט מושלמת.
היא מטמיעה את המייקאפ בעור בצורה מעולה ונותנת גימור יפייפה.
בכל המברשות השערות של המברשות רכות שבא להתרכבל בתוכן וגם כאן, פשוט נעים להניח את המייקאפ על הפנים- המברשות דחוסה והסיבים צפופים וההנחה איתה מקצרת לי את תהליך האיפור בצורה משמעותית פשוט כי קל ונוח לעבוד איתה.

excellent brush! i use it for placing the foundation and is simply perfect. 
it assimilates the foundation on skin very well and gives a beautiful finish. 
all brushes have soft hair you fill like cuddle inside and it's just pleasant to lay the makeup on the face - dense brush, dense fibers and setting makeup with this brush - significantly reduces the time it takes me to put makeup.

POINTED FOUNDATION BRUSH


בעקרון, המברשת מיועדת להנחת מייקאפ אבל אישית, לא נוח לי להניח איתה מייקאפ.
למה היא כן נוחה לי? קונסילר! מאוד נוח לי להניח איתה קונסילר מתחת לעיניים בטפיחות בגלל הקצה המחודד שלה שנכנס ממש פנימה- עבורי היא עושה עבודה נהדרת למטרה זו.

basically, the brush is designed for placing foundation but personally, i'm not a fan of this brush as a foundation brush.
but it is VERY comfortable putting concealer with it! i love to pat the concealer in the area under my eyes because of its pointed end that gets into the pointed places - for me is doing a great job for this purpose.

CONTOUR BRUSH


התמונה לצערי, לא ממחישה בצורה טובה את הצורה של המברשת. היא מעוגלת עם קצה מעט מחודד והיא מאוד נעימה (ויפה, היא פשוט מברשת יפה) ואני מאוד נהנית להניח איתה סומק.
היא מיועדת להצללות- לפעמים אני כן משתמשת בה להצללות אבל אני מעדיפה מברשות קצת יותר רחבות לשם כך - בהנחה עדינה מאוד ועם יד רכה אפשר לעבוד איתה בצורה נהדרת ועדיין, עבורי העבודה הכי כיפית איתה היא להנחת סומק בצורה עדינה.

the photo, unfortunately, does not show well the shape of the brush. is slightly curved with a pointed edge and is very pleasant (and pretty, it is just a beautiful brush) and i'm really enjoy to lay blush with her. 
it is designed for contour - sometimes i also use it for contour but i prefer a iittle more wide brushes for this purpose - when you put in very gentle and soft hand it is possible to work with in a fantastic way and yet the most fun for me to work with her is laying blush gently.

ואחרונה ובהחלט חביבה -
DETAILER BRUSH


אני נהנית מהמברשת לשתי מטרות (מראש אני אומרת- אל חשש! הן עוברות ניקוי בין מטרה אחת לשנייה):
1. הנחת קונסילר נקודתי.
2. הנחת אודם.
המברשת קטנה ומדוייקת ונוח להגיע איתה לאזורים קטנים שצריך לדייק בהם- כמו במקומות שדורשים כיסוי נקודתי או כמו במריחת אודם שדורש דיוק (בוודאי כשמדובר בשפתיים עבות כמו שלי).

עד כאן ריל טכניקס- אני סופר מרוצה. המברשות מצויינות ונעימות, המחיר משתלם (18$ לכל הסט) ואני מבסוטה לאללה :)


i enjoy from the brush for two goals (do not worry! they are cleaned from one purpose to another):
1. laying spot concealer.
2. laying lipstick.
the brush is small and accurate and easy to get with her for small areas which need to be accurate - as places that require specific coverage or as in laying lipstick that requires precision (especially when it comes to big lips like mine).

so far "Real Techniques" - i'm super happy. the brushes are excellence, pleasant and worthwhile price ($ 18 for all the set) and I'm satisfied :)

Queen Helene

המוצר הראשון יהיה פילינג מנטה - בתמונה תוכלו לראות איך הוא נראה מבחוץ ומבפנים (אווווו....).
הלחיצה הראשונה גרמה לי להגיד "איו" כי הצבע נראה לי קצת דוחה אבל התאהבתי בשימוש הראשון.
אני אוהבת פילינג שהגרגרים בו מורגשים אבל שלא יהיה גס מידי והפילינג הזה בדיוק במידה המושלמת, אחרי השימוש הראשון יכולתי לראות הבדל בפנים- הוא הוריד לי חצי מהשחורים וניקה לי את הפנים בצורה באמת מאוד יסודית. כששוטפים אותו יש תחושה ששוטפים כמות מרוכזת מאוד של לחות והוא משאיר תחושה נעימה מאוד על העור.

בהחלט שווה 3.74$.

the first product will be exfoliating peppermint - in the picture you can see how it looks from the outside and the inside (awooo. ...).
the first click made ​​me say "yuck" because the color seems a little rejects but i fell in love on first use.
i love exfoliating that is dominant but not be too rough and it's the perfect exfoliating just enough after the first use i could see a difference in the face - he took me half the black heads and cleaned my face very thoroughly.
when you remove it there is a feeling you remove a very concentrated amount of moisture and leaves a very pleasant feeling on the skin. 

definitely worth $ 3.74.


המוצר השני שהזמנתי היה מסיכה לפנים גם היא- מנטה.
המסיכה מרגיעה ומצמצמת את הנקבוביות והעור מרגיש רענן מאוד אחריה וגם נראה מתוח וזוהר. מצויינת.
גם היא שווה את ה3.84$ שעלתה לי.

the second product i ordered was mint face mask. 
the mask is soothing and reduces the pores and skin feels very fresh after her and looks stretched and glamor. excellent. 

worth $ 3.84.


כדי להשלים את טיפול היופי שהתחלתי כאן למעלה הזמנתי גם מדבקות לאף להוצאת שחורים :

to complete the beauty treatment i started up here i also ordered stickers to remove any blackheads:


הוא באמת מוציא שחורים וכל העניין הזה תמיד משעשע אותי. נחמד...לא מפיל מהרגליים אבל בהחלט נחמד.

4.61$

he really takes black heads, all that stuff always amuses me. nice ... didn't make me excited but definitely nice.

$ 4.61

טוב, על הבאה בתור דיברו כ"כ הרבה ברשת שהייתי חייבת לנסות.
חומצה גליקולית.
קניתי את החומצה בריכוז של 5% ואחרי שאסיים את הקופסא אזמין את ה10%. גם כאן אמליץ לכם להיעזר בפוסט שלם שנכתב בהרחבה לגבי החומצה- יש המון ברשת (באמת המון. תכתבו "חומצה גליקולית" בגוגל ותראו בעצמם) אבל ההחלטה לרכוש אותה סופית הייתה אחרי שקראתי את הפוסט שנכתב בהרחבה ב"שקר החן הבל היופי" ובאמת נתן לי את כל המידע שהייתי צריכה לדעת לגבי החומצה (כמובן שבמידה ויש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים לשאול ואענה בשמחה).

well, the following product talked so much on the net i had to try. 
Glycolic acid.
i bought the acid concentration of 5% and after i finish it i'll buy the 10%. i would recommend you to use a post written extensively about the acid -there are plenty on the net (really a lot. wrote "glycolic acid" in google and see) but the final decision to purchase it was after i read this post written extensively and really gave me all the information i needed to know about the acid (of course if you have more questions you are welcome to ask and i will answer gladly.)


אני משתמשת בחומצה במשך שבועיים וכבר מתחילה לראות הבדל בעור- ההבדל הכי מורגש בנתיים הוא הצורה שבה העור מקבל קרם לחות או סרום שאני מניחה לאחר הנחת החומצה. העור ממש שותה כל מה שאשים עליו לאחר הנחת החומצה והתחושה נהדרת.
אחרי ההנחה העור מעקצץ קצת ומגרד קצת אבל זה נרגע מיד לאחר הנחת קרם לחות.

המטרה של החומצה היא בעצם לעשות סוג של פילינג רק ההבדל כאן הוא שפילינג רגיל מסיר תאי עור מתים ולעומתו החומצה מעודדת את העור לחדש את עצמו לאחר "ניתוק" של תאי עור מתים (ולא רק הסרה של מה שנותק כבר מהעור, כמו שעושה פילינג רגיל).
אחרי שאני שמה את החומצה ומניחה עליה סרום לתיקון כתמי פיגמנטציה (שמש ארורה) של לנקום- אני יכולה לראות בבוקר הבדל ניכר בעור שלי. תענוג, באמת.
מה שחשוב לי מאוד לציין זה שמי שמתחילה להשתמש בחומצה - לצאת מהבית עם מקדם הגנה!!! מעבר לעובדה שזה תמיד מומלץ, החומצה הופכת את העור לחשוף ופגיע יותר ולכן, אנחנו נצטרך להגן עליו יותר.

17.50$ ל5%.

i use acid for two weeks and already starting to see a difference in the skin - the most felt difference is the way the skin gets moisturizer or serum i puts on the skin after laying acid. the skin just drinks whatever i put on it after placing the acid and the feeling is great.
after i put the acid the skin tingles and itches a little bit but it calmed down immediately after placing moisturizer.

the purpose of acid is actually do kind of exfoliating only the difference here is regular exfoliating removes dead skin cells and compared with the acid encourages the skin to renew itself after "detachment" of dead skin cells (and not only remove what has already been disconnected from the skin, as does regular exfoliating).
after i put the acid and put on it repair serum pigmentation of "lancome" - i can see in the morning a considerable difference in my skin. pleasure, really.

what is important for me to note it that whoever started using acid - leaving home is always with SPF!! beyond the fact that it is always recommended, acid makes the skin more vulnerable and therefore, we will need more protection.

17.50$ for the 5%.


טוב למתחילות האייהרב אספר שבכל קנייה תוכלו להוסיף לעגלה מוצר אחד בחינם ואני בחרתי להכניס את הליפ באלם החמוד הזה שהוא גם אורגני וגם מכיל שמן רימונים. אין לו טעם ואם תשימו אותו בלילה אתם תקומו עם שפתיים חלקות ומלאות לחות, אני מאוד אוהבת אותו והוא נותן בוסט של לחות לשפתיים- הוא מרגיש כמו למרוח חמאה על השפתיים (בקטע לא מגעיל, כן?!)
Sierra Bees - organic pomegranate lip balm

Ok, for anyone that uses this site for the first time i'll tell that in every purchase you can add one product to cart for free and i chose to put this cute lip balm that is organic and contains pomegranate oil. it has no taste and if you put it in the night you get up with full lips smooth and moist, i love it and it gives a boost of moisture lips - it feels like butter on the lips (in the not disgusting way)

ומעבר לזה, שתדעו- באייהרב אוהבים לפנק וגם מוסיפים מתנה קטנה לכל חבילה ואני קיבלתי סימנייה מגנטית מתוקה וירוקה עם הכיתוב iHerb בלבן - לא צילמתי בנפרד אבל ניתן לראות את הסימנייה בתמונה הראשונה עם כל החבר'ה. בקיצור- נהדרים הם.

למזמינות המתחילות יש לכן הנחה של 5-10% במידה ותשתמשו בקוד:  NMN312 

בקיצור, שווה כל הסיפור הזה.


and beyond that, that you know - at iHerb love to spoil and add a small gift for each package and i got a magnetic bookmark sweet and green with the words iHerb in white - not photographed separately, but you can see the bookmark in the first picture with all the guys. in short - they are great.

who invites in the first time, there is therefore a discount of 5-10% when you use code: NMN312 

most worth.

אז...מה דעתכם על ההזמנה?
למזמינים מאייהרב- יש המלצות לגבי מוצרים שווים שכדאי להכניס לסל הקניות (יותר נכון- להוסיף) לקנייה הבאה?so ...what do you think the purchases?
if you order from iHerb- do you have any recommendations for products that worth put into the shopping cart for next time?

7 comments:

 1. מדהימה! פוסט מעולה ומעשיר! אוהב♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה מאמוש! אוהבת חזרה
   <3

   Delete
 2. ממליצה לך לבדוק את מוצרי דזרט אסנס המצויינים, וגם את חברת האיפור אלף הזולה והכיפית.

  ReplyDelete
  Replies
  1. יבוצע ;) כבר קלטתי כמה מוצרים שתפסו לי את העין...

   Delete
 3. אייהרב הם מעולים!
  מזמינה מהם מעל שנה, מעולם לא איכזבו.

  http://paulinajer.blogspot.co.il/

  ReplyDelete
 4. הזמנה משובחת!
  סט המברשות הזה מצויין, אני משתמשת כמעט בכולן על בסיס קבוע. גם המסיכה טובה, אני אוהבת אותה בעיקר בקיץ כשאני צריכה משהו שייבש לי את העור.
  בהצלחה עם החומצה! שמחה לשמוע שקנית אותה בעקבות ההמלצה שלי, ומשמח אותי עוד יותר שאת רואה ממנה תועלת :-)

  ReplyDelete
 5. קווין הלן אהובתי הנצחית!! מליצה לנסות את מסכת הענבים המתקלפת המהוללת..

  ReplyDelete

Thanks for your comment. I read and appreciate each of your comments.
<3